Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jsme zpátky!

13. 3. 2017

 

A je to tady! Po několikaměsíční pauze jsme zpět i s novým členem smečky - malým Matýskem. Ten se sice do party zatím moc nezapojuje, o to víc ale řádí ostatní...

  

dsc_0439.jpg

 

Zatímco Mates spokojeně vyspával, ve školce ráno propuklo nadšené vítání a řádění. Přeci jen se všichni nějakou dobu neviděli a podle slov páníčků se nás nemohli dočkat.

 

dsc_0441.jpg

dsc_0449.jpg

 

Během dopoledne se do party připojila ještě Tiffany a hned se stala středem pozornosti. Kroužili kolem ní Artu, Max i Bady.

 

dsc_0455.jpg

dsc_0466.jpg

 

Ven jsme vyrazili o něco dříve, protože pro Maxe, který u nás byl nějakou dobu na hotelu, si přijdou už odpoledne. Abychom obnovili staré tradice, zamířili jsme na návštavu za Karamelkou, MaGGie, Bordem, Ronym a novým bordeřím kámošem - Drivem. To bylo radosti!

 

dsc_0494.jpg

dsc_0500.jpg

 

Emilka se hned chytla Bordíka a do hrací party přibrala ještě Tiffany a Badyho.

 

dsc_0506.jpg

 

Artu se tentokrát do her tolik nehrnul, naopak se ale zaměřil na pronásledování Begitky, která byla z takové pozornosti značně rozpačitá.

 

dsc_0522.jpg

 

Jinak frčelo hlavně přetahování o míč, ve kterém excelovali nejen Emilka s Bordíkem, ale nově také Bady s Drivem.

 

dsc_0536.jpg

dsc_0559.jpg

 

Po návratu jsme se rozloučili s Maxem, část smečky (včetně Matese) šla spát a někdo - jmenovitě Bady a Tiffany - řádil dál. My ostatní ale musíme šetřit síly, protože ve čtvrtek nás čeká další školkový den!