Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pondělní smršť

15. 6. 2020

 

Nejdříve to vypadalo, že dnes bude klidnější den. Pak ale přišla pořádná torpéda a z ranní chvilkové pohodičky byl rázem nefalšovaný blázinec - prostě další školkový den...

 

dsc_1020.jpg

 

Jelikož nás po hrozně dlouhé době poctila svou přítomností Tiffany, ani jsme nečekali, že dnes bude klid. V kombinaci s Malinou, Napym, Emilkou a Pepper bylo o zábavu a ruch rozhodně perfektně postaráno.

 

dsc_1041.jpg

 

Nezahálel ani Bady, který smečku rozvířil, jakmile dorazil. A pak už prostě jedna hra střídala druhou a tak to šlo celé dopoledne.

 

dsc_1050.jpg

dsc_1053.jpg

dsc_1065.jpg

 

Před polednem nás Napy opustil a my jsme vyrazili na sluncem zalitou zahradu. Tam následovala další vlna psí zběsilosti. Bady se rozlétl doprostřed dvora s ukořistěným aportem a za ním povlávaly Pepper s Emilkou.

 

dsc_1080.jpg

dsc_1086.jpg

 

Jen Bedřiška zvolila raději slunění a vyvalování a ani to všeobecné bláznění jí nepřekazilo plány. 

 

dsc_1100.jpg

 

To Malina byla naopak ve svém živlu. Nejdříve prohnala Remyho, pak chvilku provokovala Tiffany a když se jí nedařilo nikoho přesvědčit do akce, vrhla se sama na Badyho.

 

dsc_1104.jpg

dsc_1113.jpg

dsc_1124.jpg

 

A já osobně musím říct, že po tom všem dovádění už se těším na klidný večer... Tak snad si ho užijí i páníčci těch dnešních třeštidel!