Jdi na obsah Jdi na menu
 


Správná psí parta

7. 11. 2019

 

Dnes se nám tu opět sešla pořádná psí tlupa, takže je jasné, že se můžeme těšit na spoustu her a lumpáren... Tak s chutí do toho!

 

dsc_1030.jpg

 

Po ránu se všichni vítali a seznamovali se ti, co se ještě neměli šanci potkat. Po dlouhé době se za námi totiž stavila Dorotka a přišel se podívat také Bowie.

 

dsc_1042.jpg

 

Hry na sebe samozřejmě nenechaly dlouho čekat. Dováděla hlavně Sissi s Dorotkou a Haruem, ke kterým se později přidala i Emilka.

 

dsc_1061.jpg

dsc_1114.jpg

 

To Bowie raději volil klidnější zábavu a oňufňával se s Hugem. A Pepper tak nějak kroužila mezi všemi.

 

dsc_1125.jpg

 

Odpoledne na zahradě zářilo sluníčko tak vehementně, že se podařilo zvěčnit i můj stín. A smečka byla z takového počasí samozřejmě nadšená...

 

dsc_1131.jpg

 

Pepper chytla rapla a lítala s Haruem jak blázen. A také Emilka se nenechala dlouho pobízet a za hlasitého chrochtání se za nimi rozlétla. Jen Dory se to venku moc nezdálo a držela se od ostatních stranou.

 

dsc_1144.jpg

dsc_1170.jpg

 

Jinak si ale celá partička užívala, co to šlo. 

 

dsc_1186.jpg

 

Nakonec se vydováděla i Sissi s Haruem, který se od ní nechal dobrovolně okusovat. Mimochodem tahle divoká hra dost zaujala i štěně, takže ve finále s nimi řádil i Bowie.

 

dsc_1191.jpg

dsc_1194.jpg

 

Byl to prostě opravdu vyčerpávající den plný psích legrácek a ztřeštěností. Jsem zvědavá na pondělí, co psiska zase vyvedou wink