Takové normální úterý
Dnes to vypadá na děsně pohodový den v té nejlepší partě psích kamarádů. Tak uvidíme, jak se tohle úterý vydaří...

Po ránu tu bylo jako vždy živo, ale takovým milým způsobem - tedy alespoň co vím z doslechu, protože tentokrát za mne dopoledne zaskakoval můj milovaný manžel.

Sugar se hodně kamarádila s Montíkem, který se stavil na dopoledne a také s Fredem, který s námi naopak zůstává na hotelu.


Když pak před obědem dorazil Bady (a také já), bylo jasné, že tu poblázněnou partu musíme přesunout do venkovních prostor.

Na zahradě vysloveně ožila zábava. A také Gaia, který prý dopoledne prakticky prospala.

Lítalo se, běhalo a dovádělo, válelo v trávě... prostě klasická odpolední zábava se vším všudy.


Chilli se dosyta vyřádila se Sugar a tentokrát to bylo poprvé, kdy skončil na zádech někdo jiný než bordeří štěně.

A protože sluníčko se nám v průběhu odpoledne schovalo, vydržela smečka (v čele s Badym) řádit opravdu dlouho.

Ale co myslíte? Teď už to tu všechno polehává!


