Divoký čtvrtek
I když venkovní teploty jsou na hranici únosnosti, ve školce je stále příjemný chládek, takže rozdováděná smečka pokračuje v bláznivých hrách...

Jinak by to vlastně ani nešlo, protože dnes se poprvé potkalo nezastavitelné duo Benny a Tango, kteří spolu okamžitě rozjeli neskutečné rodeo.

U jejich dovádění samozřejmě nesměla chybět ani naše Boženka a větší společnosti se nezalekl ani Evženek.

A také bojácná Frida vypadala, že jí dnešní parta docela sedí a sebevědomě se připlétala do jejich bláznivých her.

Když si pak většina pejsků dala polední pauzu, Beník se Stromkem neúnavně dováděli dál.

Také odpoledne na zahradě to nejdříve vypadalo docela akčně. Tango zběsile poletoval všude možně a ostatní se nechali pohltit jeho dobrou náladou.


Nakonec se vytvořila celkem velká grupa, která navzdory vedru vydržela celkem dlouho řádit na přímém sluníčku.

Postupně se ovšem dění začalo přesouvat více do stínu a nakonec prostě všichni popadali kolem mého lehátka a na řadu přišla nefalšovaná odpolední siesta.


I přes vydatný odpočinek jsme se ale do školky vrátili všichni totálně vyřízení. A bude hůř! Tak se o víkendu neuvařte, ať se můžeme potkat zase v úterý...


