Nově s námi: Tango
Dnes tu máme poprvé jednoho speciálního kříženečka, neřízenou střelu jménem Tango. Je to ještě takové štěněcí telátko, všude je ho ale hodně...

Tango ráno nesměl chybět u ničeho - s každým se chtěl seznámit, u každé hry musel být... Ani si pořádně nestihl stýskat za paničkou, kolik toho měl na práci.

Ani ostatní pejskové ovšem nezůstávali pozadu. Hlavně Pepřenka byla opět až nezvykle rozjařená ![]()

A pak už prostě následovala jedna hra za druhou, až přišel čas oběda a odjezd na zahradu.


I venku byl Tango samozřejmě ve svém živlu. Okamžitě zařadil vyšší rychlost a lítal s naší Boženkou a Fredíkem.


Jeho rozdováděná nálada se zřejmě přenesla i na zbytek smečky. Navzdory odpolednímu parnu byli všichni nezvykle akční a řádili pospolu.


Snad jen Pepper se nakonec nechala zlákat k vyvalování v trávě, zbytek dnešní party (a hlavně tedy páni kluci) kolem sebe vydrželi kroužit a pobíhat okolo až do našho odjezdu.

Jsem zvědavá, jak dlouho vydrží novému chlapečkovi ten příval energie, ale jsem si jistá, že se teď budeme vídat častěji ![]()


